Sitemap: http://jurabike.pl/lokalizacja_mapy_witryny.xml

        W ostatni weekend JURA BIKE oficjalnie rozpoczęło sezon 2018. Trochę się rozjechaliśmy po Polsce ... Częstochowa, Orzesze i Chęciny. Najbardziej zadowolony z rozpoczęcia sezonu jest MICHAŁ BAREŁA . 3 miejsce OPEN i 2 w kategorii w ( Częstochowskie MTB - 1 ETAP - TREK )

G R A T U L A C J E !!!

 

Część ekipy pojechała na dobrze znane ścieżki nad Wartą tylko w odwrotnym kierunku niż zazwyczaj. Dwa dystanse HARD około 36 km i EASY 18 km. Michał Bareła miał tu do "uregulowania stare porachunki" - wyszło super - 3 miejsce HARD - OPEN i 2 w KAT.M2. Pozostała część drużyny w "kupie" w górnej strefie dystansu EASY.

 

Force MTB Maraton w Orzeszu - dla jednych powtórka z ubiegłego sezonu dla pozostałych coś nowego. Nie było łatwo ani płasko jak się wydawało po obejrzeniu mapki z trasy. Dużo podjazdów i wiatr... wiatrzysko w pysk. Łydki przepalone i jak na pierwszy start w zawodach po "śnie zimowym" całkiem pozytywnie. Duża frajda z powrotu do rywalizacji po kilku miesiącach postoju.

 

MTB Cross Maraton - Chęciny - jako nasz "rodzynek" na Zamek Królewski pojechał Kuba Żyto - 5 miejsce w kategorii F1. Kuba w tym sezonie celuje w klasyfikację generalną cyklu . Jak widać - początek udany.

 

 

<<< POWRÓT

Sezon 2018 - UWAŻAMY ZA OTWARTY
09 kwietnia 2018

Znajdziecie nas na :JURA BIKE Amatorski Klub Kolarstwa Górskiego

©2012 -2017